Hakkımızda

bebekmarket.com.tr Bebek Market adıyla kurulan mağazamız; annelerimiz ve bebeklerinin tüm ihtiyaçlarına uygun fiyata kaliteli ürün sağlamak için kuruldu.

Amacımız: Siz değerli müşterilerimizin ve bebeklerinizin kaliteli ürünleri uygun fiyata alabilmenizdir. Piyasadaki popüler ve %100 pamuklu üretim yapan bebek giyim markalarını bizzat sizler için araştırıyor, kaliteli ve albenisi yüksek ürünleri buluyor ve sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Web sitemiz haricinde pazar yerlerinden de ürünlerimizi temin edebilirsiniz. Şimdilik   Bebek Market Trendyolda bizi bulabilirsiniz. Web sitemizde ürünlerimizi daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. 7/24 güvenli alışveri imkanı sağlayan web sitemiz ile alışveriş yaparak güvenli alışverişin tadını çıkarın. 14 gün şartsız iade hakkı.

Yerli üretime destek olmak amacı ile öncelikli olarak %100 yerli üretim ile üretilmiş ürünleri hizmetinize sunma gayretindeyiz. Bir çok markanın hastane çıkışı, battaniye, tulumalt açmabornoz ve mama önlüğü gibi bir çok ürün çeşidine sahibiz.

FİRMA ADI Bebek Market
TELEFON 0850 304 28 75
WHATSAPP 0850 304 28 75
MAĞAZA ADRESİ Yıldız Mah. Hamidiye Cad. No:45/A Muratpaşa/ANTALYA
VERGİ DAİRESİ ANTALYA ÜÇKAPILAR
MAİL ADRESİ info@bebekmarket.com.tr